Ubranka chłopięce na chrzciny

nasz synek ma już siedem miesięcy i nie został jeszcze ochrzczony. Córeczka była ochrzczona w wieku sześciu miesięcy, wiec mamy już opóźnienie. Ale wtedy było o wiele łatwiej, ponieważ w rodzinie było jeszcze dwoje dzieci w bardzo podobnym wieku i udało nam się razem zmobilizować i urządzić wspólne chrzciny zakończone wspólnym obiadem w restauracji. Dzięki temu koszty były o wiele niższe, no i łatwiej było to wszystko zorganizować, jeśli każdy wziął na siebie cześć przygotowań. teraz cały czas się zastanawiamy, co z chrzcinami.

Stroje do chrztu dla chłopców

eleganckie ubranka do chrztu dla chłopcówMyślę, że niedługo trzeba będzie się za tę sprawę zabrać, mam nadzieję, ze uporamy się z organizacją zanim nasz synek skończy rok. W sumie moglibyśmy jeszcze zaprosić do wspólnej organizacji mojego brata, aby i on w tym samym czasie ochrzcił córeczkę. To byłoby najbardziej optymalne. Bedę musiała omówić temat z mężem i z bratem i zabrać się za organizację. Jest to w końcu bardzo ważny sakrament i należy o niego zadbać. A do myślenia o tym wszystkim zmotywowały mnie eleganckie ubranka do chrztu dla chłopców, które ostatnio widziałam w centrum handlowym. Były naprawdę prześliczne i już sobie zaczęłam wyobrażać, jak pięknie nasz bobasek by w takim ubranku wyglądał. Były na przykład malutkie garnitury dla niemowląt, uszyte z mięciutkiej tkaniny, tak, aby przypadkiem nic nie uwierało małego delikatnego ciałka. Były naprawdę bardzo ładne, uszyte w wysokiej jakości materiałów i widać było, że jest to najwyższa jakość wykonania. Jak byłam mała, to nie było takich fajnych rzeczy dla dzieci, ostatnio dopiero zaczął się na nie popyt. I bardzo dobrze, bo miło jest, kiedy można ubrać swojego małego mężczyznę w malutki garniturek, w którym wygląda jak najsłodszy misiaczek. Cena tych ubranek jest stosunkowo wysoko, ale myślę, ze na pewno są one tego warte warte. W każdym razie kiedy ja będę chrzciła mojego synka, z pewnością kupię dla niego taki właśnie elegancki miniaturowy garniturek. Będzie się prezentował bajecznie, wszystkie ciotki oszaleją na jego punkcie.

W ostatnich czasach rynek artykułów dla małych dzieci i niemowląt bardzo się rozwinął. Nie trzeba już każdego dziecka na chrzciny ubierać w białe ubranko wyglądające bardziej jak sukienka niż cokolwiek innego, zamiast tego można kupić zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki bardzo piękny i elegancki strój. Dla chłopca można kupić na przykład malutki garniturek, który będzie doskonałym strojem na tę jakże ważną uroczystość. Wybór jest w każdym razie ogromny.

Ubranka chłopięce na chrzciny
Przewiń do góry