Poduszki idealne do hotelu

Prowadzenie własnego hotelu było moim wielkim marzeniem od dziecka. Zawsze, jak byłam gdzieś z rodzicami i nocowaliśmy w jakimś ładnym hotelu, wyobrażałam sobie, że to ja nim zarządzam. Teraz w dorosłym życiu w końcu zrealizowałam swoje marzenie i właśnie przygotowuje się do otwarcia swojego małego hotelu. Nie wiedziałam, że będzie mnie czekać aż tyle przygotowań i inwestycji. Ale jak to w rozwoju każdego nowego biznesu bywa, w trakcie wychodzą pewne dość niespodziewane rzeczy. Na szczęście na wszystko byłam odpowiednio przygotowana.

Wysokiej jakości poduszki 

poduszki hoteloweOd zawsze wiedziałam, że praca na etacie nie jest dla mnie. Moi rodzice prowadzili firmę, tak samo większość mojej rodziny, którą udało mi się poznać. Sama też chciałam w dorosłym życiu prowadzić coś swojego. Przez jakiś czas nie wiedziałam, co to miałoby być, aż w końcu postawiłam na hotel. Pamiętam,  że kiedy byłam dzieckiem marzyłam o takim hotelu. A całkiem niedawno nadarzyła się okazja do tego, że kupić stary, piękny budynek nad morzem. Odremontowałam go i właśnie dokonuje ostatnich szlifów, żeby już w przyszłym miesiącu móc przyjąć pierwszych gości. W trakcie przygotowań hotelu zaskoczyło mnie kilka rzeczy. Między innymi to, jak ogromne znaczenie ma jakość. Musiałam na przykład znaleźć firmę, która zaopatrzyłaby mnie w dobrej jakości poduszki hotelowe, bowiem różnią się one od tych, które używamy w naszych domach. Takie poduszki są zazwyczaj hipoalergiczne, są średniej miękkości i są bardzo miłe w dotyku. Co prawda powleka się je pościelą, ale i tak jest to dość istotne. Kupując poduszki do hotelu zainwestowałam zarówno w ich duże, jak i małe wersje. Klientowi trzeba dać bowiem prawo wyboru w jaki sposób chce spać. A im bardziej zamożny klient, tym ma większe wymagania co do jakości. Udało mi się znaleźć dostawcę poduszek i przy okazji zamawiam też u niego kołdry. Co jakiś czas trzeba będzie je wymieniać. Inne kołdry na pewno pojawią się na zimę. Będą nieco cieplejsze. Na ten moment, jednak, mamy lato i cienszą pościel, tak, żeby goście mieli duży komfort spania. 

W końcu doczekałam się możliwości prowadzenia własnego hotelu. W trakcie przygotowań okazało się, że bardzo duże znaczenie w hotelach ma jakość. I to w najmniejszych szczegółach. Weźmy na przykład pościel. Musiałam znaleźć dostawcę kołder i poduszek wysokiej jakości, które są dedykowane do hoteli właśnie. Takie kołdry i poduszki są wykonane z wysokiej jakości materiałów i zazwyczaj są hhipoalergiczne, co jest bardzo ważne dla wielu klientów. 

Poduszki idealne do hotelu
Przewiń do góry