O meblach firmy Wersal

Firma Wersal posiada długa historię produkcji mebli, która rozpoczęćła się w 1989 roku. Obecnie fabryka mebli Wersal znajduje się w miejscowości Jankowy i zatrudnia około 1000 pracowników. Przemyłsane enwesttycje i zaawansowane technologie spwoodowały, że przedsiębiorstwo mogło się rozwijać, a bogate wzornictwo i wysoiej jakości produkty sprawiają, że konsumenci chętnie wybierają produkty tej marki.

Kolekcje dla wymagających

meble tapicerowane firmy WersalObecnie w składzie serii mebli tapiceowanych składa się osiem kolekcji. Kolekcja Avangarde to bardzo nowoczesne wysokiej jakości sofy rozkładane, ktore mog mie wiele kolorow tapicerki. Od szarości po butelkową zieleń do czarnego. Awangardowe połączenia kształttów i fasonów przełamują konwencję i z myślą ku przyszłości ta kolekcja jest stworzona dla osób nowoczesnych, przebojowych i tych, które wolą biec w przyszłość. Simple to kolejna kolekcja, którą prezentują meble tapicerowane firmy Wersal. Każdy wiek ma charakterystyczny styl i dlatego powsttała kolekcja Simple. Stworrzona jest ona dla ludzi młodych i lubiących nowoczesność. Można spędzić młodość korzystając z mebli linii Simple. Oferuje ona wysokiej jakości narożniki, które zaskoczą swoją wygodą i przestronnością. Kolejna kolekcja mebli Young to seria dla każdego, ponieważ można w niej znaleźć nowoczense meble jak i te bardziej eleganckie i gustowne. Dla każdego zajdzie się coś, co podkreśli wyjątkowy styl i będzie ciekawym detalem w wystroju wnętrza. Kolekcja Elegance pokazuje żę tworzenie meble to również sztuka. W tej kolekcji znajdują się meble ttapicerowane, będące eleganckie i oryginalne. Te niepowtarzalne narożniiki mogą zachwycić nie jednego fana sztuki i rzemiosła, jakim jest podukcja mebli. Meble kolekcji Relax to wygodne i komfortowe szezlągi, pomagające wypocząć i odprężyć się po całym dniu, a jednocześnie wygodnie spać i być zawsze wypoczętym. Doznaj odprężenia kupując meble tej kolekcji. W kolekcji Dream możemy wybierać spośród łóżek do sypialni, wygodne, eleganckie, a jednocześnie dyskretne i komfortowe. Wszystko to, co może dobrego może nam się przyśnić ,to tylko dzięki tym łóżkom. Box Springs to coś więcej niż łóżka, tworzą niepowtarzalny styl, który może panować w sypialni, a jednocześnie nie być nudnym i standardowym.

Tak niewiele potrzeba, aby w domu czy mieszkaniu wygodnie leżeć i wypocząć i się wyspać. Odpowiednio dobrane meble mogą wiele zdziałać w tym i pomóc w wypoczynku, a jednocześnie mogą dobrze wyglądać, wprowadzić do mieszkania nowoczesność, elegancję i ponadczasowy styl. 

O meblach firmy Wersal
Przewiń do góry