Jak sprawić by kobieta wróciła

W związkach, jak to w związkach, czasami bywają rozstania. Czasem jest tak lepiej, czasami bardzo chcemy aby ta druga osoba do nas wróciła. Czasami się tak nawet dzieje, a czasami nie. Tak już jest i nie zawsze mamy wpływ na takie sytuacje. Moja koleżanka, bliska dosyć w zeszłym miesiącu miała podobną sytuację. Z perspektywy kobiety, łatwo stwierdzić co mężczyzna musi zrobić, aby kobietę odzyskać. Co też nie ziała za każdym razem, żeby było jasne. Sami mężczyźni czasami bywają mocno kreatywni w podejmowanych próbach odzyskania swojej kobiety. 

Sposoby odzyskania kobiety

odzyskać kobietęRóżne są panie. Jedne przekona bukiet czerwonych róż, inne kolacja przy świecach. Zależy to również od stopnia przewinienia. Czasami wystarczą bilety do kina czy teatru. Nikt jeszcze niestety nie napisał takiego poradnika: jak odzyskać kobietę, który może się w stu procentach sprawdzać. A j est to ogromna szkoda, ponieważ wydaje mi się, że bardzo dużo osób może z takiego poradnika skorzystać. Więc co zrobić dokładnie, kiedy mamy problem i zastanawiamy się jak odzyskać kobietę? Dosłownie tak, jak napisałam wcześniej. To znaczy, wyżej jak napisałam. Każda kobieta jest inna. Ale zawsze, dosłownie w każdej sytuacji, nie ważne jak strasznej, warto się starać odzyskać. Jeżeli uczucie do niej mimo wszystko jest silne, tylko na drodze do szczęścia pojawiły się pewne schody, warto spróbować chociaż. Aby później nie powiedzieć, że mogłem się postarać bardziej, mogłem spróbować, żałuję. A takie słowa można wypowiadać bez końca, latami nawet. Ponieważ miłość do kobiety może nawet tyle trwać dalej, nawet jak ona już od nas odejdzie. Aby nie stawiać się w takiej sytuacji, warto zacząć myśleć kreatywnie. Spróbować ją zaskoczyć, pokazać się z innej strony niż wcześniej. W końcu już i tak nie ma nic do stracenia, a można wiele zyskać. I zawsze, ale to zawsze, będzie finalnie albo sukces, albo nauczka na przyszłość. Tak to mniej więcej wygląda. I nie ma sensu ślęczeć w internecie szukając idealnych podpowiedzi w temacie odzyskania swojej kobiety. Nie wydaje mi się aby ktoś wyczytał coś mądrego, a zastosować może na dodatek jakąś głupią radę i zmarnować szansę.

Pio co sobie to robić? Po co pogarszać i tak kiepską sytuację? No ja tego właśnie nie wiem. Więc wychodzi na to, że jedynym sposobem odzyskania kobiety, a przynajmniej podjęcia próby w tym kierunku, to zdanie się na własne serce. Zastanowienie się nad tym, czego to ono właściwie chce i już wiadomo, co dalej robić. Wydaje mi się, że to rozsądne rozwiązanie. 

Jak sprawić by kobieta wróciła
Przewiń do góry